Stránky jsou v průběžné rekonstrukci. Omluvte, prosím, dočasnou nefunkčnost některých odkazů.

Proč si koupit svatební šaty

Proč si koupit svatební šaty?


Koupené šaty
=
nekonečné možnosti


1. PŘIZPŮSOBENÍ

Šaty upravujeme pro nevěstu v každém případě. Koupě šatů navíc ale zahrnuje možnosti úprav a přizpůsobení šatů podle vašich individuálních potřeb. Znamená to vlastně, že vám z nich můžeme udělat absolutně cokoliv. Ustřihnout délku? Není problém! 

2. CITOVÁ HODNOTA

Zakoupené svatební šaty mají často velkou emoční hodnotu. Jsou symbolem nevěstiny přípravy na velký den a mohou se stát váženým rodinným dědictvím, které může být předáno dceři / sestře / vnučce,.. Stane se tak důležitým symbolem onoho  krásného dne a pouta.

3. EKONOMICKÁ ÚSPORA

Pokud šaty navíc výhodně koupíte, můžete je nejen uschovat a mít jako památku. Můžete je taky kdykoliv prodat a udělat radost i jiné nevěstě.

4. KREATIVNÍ PŘÍLEŽITOST

Koupě šatů vám umožňuje zapojit se do procesu tvorby a rozhodování o svém vzhledu nejen ve svatební den. Pokud se nebojíte riskovat, co si tak šaty po svatbě zkrátit, obarvit, ozdobit a využít i na další speciální příležitosti?

5. JEDINEČNOST A FLEXIBILITA

Pokud jste tedy kreativní a chcete mít originální šaty ve svém šatníku, které vám vždy připomenou kousek vašeho svatebního dne, je koupě šatů ta správná volba.

Objednejte se u nás na zkoušku a poraďte se s námi, co je zrovna pro vás výhodné a jaké šaty vám padnou. Těsíme se na Vás!
Tým DreamDress

Aktuálně