Půjčování


Jsme pyšní, že můžeme zákazníkům nabídnout široký sortiment velikostí pro každou postavu. Chceme, aby se v módě, kterou předvádíme, našli nejen mladí, ale i muži a ženy středního věku.

Cílem je, abychom pro ně byli motivací a inspirací.
 Naší filozofií je neupínat se na kilogramy ani centimetry. I ženy plných tvarů jsou krásné a sexy. Stačí jen obléct šaty, v nichž se cítí sebevědomé a atraktivní. Vždyť i spousta hlasů ze světa módy dnes volá po větší různorodosti – a jejich přání se pomalu začíná plnit.


Ceník půjčování

 

Typ šatů Cena zapůjčení
Plesové šaty 500,- Kč – 4 000,- Kč
Svatební šaty 4 000,-Kč – 16 000,-Kč
Šaty pro běžné nošení pouze na prodej

 

Aktuálně

Postupně chystáme pro vás, milé nevěsty, naši nejnovější kolekci svatebních šatů pro rok 2022. V salónu najdete vybrané kousky jak v bílé, tak i ve velice žádané barvě ivory. Těšíme se na vás :)
Plesová sezóna 2021-2022 jíž začíná! U nás si šaty můžete vybrat na jakoukoliv příležitost: prodloužená, závěrečná, maturitní ples, klasický ples, polonéza. Nabízíme služby ušití šatů na míru, které si můžete zakoupit anebo i zapůjčit. Jdeme s dobou a chceme aby jste se v naších šatech cítila báječně :)
Naše světová značka od Silviamo nabízí nevěstám zbrusu NOVOU KOLEKCI Inspiration21. Dané svatební šaty Vám ušijeme jen na zakázku. Výběr barvy šatů, vlečka ANO/NE, rukávy ANO/NE, závoj ANO/NE, vše je možné dle přání nevěsty. Šaty šité na zakázku si nemusíte kupovat, jen zapůjčit. Ceny šatů po ušití na zapůjčení z této kolekci se pohybuji od 8.000,- do 15.000,-. Kvalita šatů, obsluhy a jednání je pro nás prioritou!